Шановні колеги,

Компанія «Туристичний Клуб» - це команда професіоналів, з багаторічним досвідом роботи на туристичному ринку України, який дозволяє нам запропонувати Вам найкращі умови співпраці.

Ми цінуємо своїх партнерів і готові надати Вам і Вашим клієнтам широкий спектр пропозицій туристичного продукту будь-якої складності, а також сучасну систему бронювання туристичних послуг, яка в подальшому позбавить Вас від нескінченних перевірок актуальності цін на обраний Вами тур.

Нашою відмінною рисою є той факт, що ми працюємо тільки з перевіреними партнерами та глобальними системами бронювання туристичних послуг, які пропонують туристичні послуги найвищої якості.

Співпрацюючи з нашою компанією з бронювання туристичних послуг на нашій платформі, Ви не тільки отримаєте доступ до найкращих пропозицій постачальників туристичних послуг, Ви отримаєте компетентну допомогу при виборі потрібного Вам туристичного продукту, а також безкоштовну цілодобову підтримку, в разі виникнення будь-яких екстрених ситуацій.

Для початку співпраці, ми просимо Вас заповнити дані для реєстрації нового партнера (всі поля заповнюються українською мовою), зазначені нижче. Після введення всієї необхідної інформації, Вам прийде лист на вказану пошту, з посиланням підтвердження, введіть цей код в вказане поле. Після перевірки введених Вами даних, що займає не більше 30 хвилин (у робочий час), підписаний з нашої сторони агентський договір згенерує автоматично, і буде спрямований на e-mail для документів, вказаний при реєстрації, разом з даними для доступу в кабінет агентства. Нова обліковий запис буде активною 10 днів, в цей період ви повинні надіслати нам підписаний з Вашої сторони оригінал договору разом з додатковими документами, перелік яких ви отримаєте в листі разом з обліковими даними Вашої компанії і договором. Додаткові питання щодо співпраці з нами, Ви можете задати за e-mail: info@tcc.com.ua

Туристичний Клуб-це гарантія якості і надійності, що доведено нашим досвідом роботи. Ми впевнені, що благополуччя Вашого клієнта-це запорука успіху Вашого агентства. Тому, ми прагнемо зробити нашу співпрацю зручним і успішним.

Прохання заповнювати форму українською мовою.

Реєстраційні дані для укладення договору

Форма власності: *
Уважаемые партнеры! «Отправить запрос эксперту»